O Kobietach - ogólnotematycznie

Forum ogólnotematyczne dla kobiet

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-07-30 23:15:12

Aśka
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Salon Fryzjerki w Wwa

Hej, polecicie jakiś dobry salon w fryzjerki w stolicy, najlepiej taki gdzie dobrze rozjaśniają włosy :-)

#2 2022-07-30 23:16:30

marika
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

W magii blondu świetnie rozjaśniają włosy, tam na serio znają się na rzeczy :-) polecam Panią Danusie <3

#3 2022-07-31 12:09:07

Manuela
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

Ja rozjaśniałam nie dawno w Magii Blondu i jestem zachwycona efektem :-) ładny chłodny odcien bez zniszczeń

#4 2022-07-31 15:09:51

haneta
Gość
WindowsFirefox 103.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

Jak do blondów to rzeczywiście nie mają sobie równych. Niedługo zmieniają lokalizację, czytałam na ich facebooku, ale chyba jeszcze nie podały gdzie będą teraz

#5 2022-07-31 20:13:58

Izkamm
Gość
WindowsChrome 103.0.0.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

haneta napisał/a:

Jak do blondów to rzeczywiście nie mają sobie równych. Niedługo zmieniają lokalizację, czytałam na ich facebooku, ale chyba jeszcze nie podały gdzie będą teraz

Też coś właśnie ostatnio słyszałam od koleżanki o nowej lokalizacji, chyba Fabryka Norblina :-)

#6 2022-08-31 22:29:00

Laurooo
Gość
WindowsChrome 104.0.0.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

Aśka napisał/a:

Hej, polecicie jakiś dobry salon w fryzjerki w stolicy, najlepiej taki gdzie dobrze rozjaśniają włosy :-)

hejka jeśli chodzi o salon w stolicy to najlepsza jest magia blondu :-) Chodzę tam od lat. Za tydzień mam wizytę u Pana Andrzeja, już nie mogę się doczekać <3

#7 2022-08-31 22:45:24

Martynka
Gość
WindowsChrome 104.0.0.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

Laurooo napisał/a:
Aśka napisał/a:

Hej, polecicie jakiś dobry salon w fryzjerki w stolicy, najlepiej taki gdzie dobrze rozjaśniają włosy :-)

hejka jeśli chodzi o salon w stolicy to najlepsza jest magia blondu :-) Chodzę tam od lat. Za tydzień mam wizytę u Pana Andrzeja, już nie mogę się doczekać <3

Ja byłam niedawno, Pan Andrzej jest cudowny. Bardzo profesjonalny a zarazem sympatyczny, umie fajnie doradzić i rozumie potrzeby klientki <3 Bardzo polecam

#8 2022-09-28 23:04:51

Galia
Gość
WindowsChrome 105.0.0.0

Odp: Salon Fryzjerki w Wwa

Martynka napisał/a:
Laurooo napisał/a:
Aśka napisał/a:

Hej, polecicie jakiś dobry salon w fryzjerki w stolicy, najlepiej taki gdzie dobrze rozjaśniają włosy :-)

hejka jeśli chodzi o salon w stolicy to najlepsza jest magia blondu :-) Chodzę tam od lat. Za tydzień mam wizytę u Pana Andrzeja, już nie mogę się doczekać <3

Ja byłam niedawno, Pan Andrzej jest cudowny. Bardzo profesjonalny a zarazem sympatyczny, umie fajnie doradzić i rozumie potrzeby klientki <3 Bardzo polecam

Potwierdzam Pan Andrzej z Magii Blondu jest super fryzjerem. Świetnie doradza, pracuje mega profesjonalnie i jest przesympatyczny

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pkcalculator - setcraft - mato4 - hytachi - narko-strike